Aktualności

Zapisy na szczepienia przeciwko Covid-19 15 stycznia 2021

Od 15 stycznia 2021r. Punkt szczepień przeciwko Covid -19 w Wolicy zapisuje na szczepienia osoby w wieku 80+. Od 22 stycznia będzie można zapisać osoby w wieku 70+.

730 524 366 pod tym numerem telefonu zapiszesz się na szczepienia przeciwko Covid-19 w Punkcie szczepień w Wolicy. Zapisy są w godzinach 8.00-14.00

Szczepienia odbywać się będą tylko w środy, począwszy od 27 stycznia 2021 roku w godzinach 8.00 - 17.00.

 

   

Testy Covid19-Kontakt 5 stycznia 2021

Organizacja przyjmowania w Punkcie szczepień przeciwko Covid-19 w Wolicy? 2 stycznia 2021

Punkt szczepień przeciw Covid-19 w Wolicy powstaje z trzech kontenerów modułowych wykonanych na specjalne zamówienie przy parkingu Szpitala w Wolicy. W takim punkcie będzie znajdować się pomieszczenie lekarza, do którego wchodzi pacjent. Tam wypełnia anakietę i przeprowadzany jest z nim wywiad, przechodzi badanie, po kwalifikacji jeśli będzie wszystko dobrze, pacjent przechdzi do kolejnego pomieszczenia, gdzie jest pielęgniarka i go zaszczepi. Po szczepieniu przechodzi dalej do poczekalni, gdzie znajduje się pod obserwacją przez 15 min.

Punkt szczepień na Covid-19 będzie w szpitalu w Wolicy 29 grudnia 2020

Szczepionki do Wolicy dostarczone zostaną najprawdopodobniej na początku nowego 2021 roku. Szpitalowi potwierdzono mailowo zgodę na utworzenie przy szpitalu Punktu Szczepień. Powstanie on w specjalnym kontenerze przy parkingu szpitala, tak by osoby, które chcą się zaszczepić nie musiały wchodzić na teren szpitala. Zapisy jednak jeszcze nie ruszyły, bo nie wiadomo kiedy będą szczepionki.

Życzenia Świąteczne 24 grudnia 2020

Tylu dobrych słów i dobrych uczynków jakie otrzymaliśmy w grudniwym czasie, dawno do nas nie trafiało. Tyle słów uznania i tyle słow podziwu dla trudnej pracy naszego personelu medycznego. Dziękujemy Wam za każde dobre słowo, które napędza nas do dalszej pracy na pierwszej linii fronu walki z koronawirusem. Dajecie nam siłę ;-)

Powstała Fundacja Szpital Wolica 21 grudnia 2020

18 grudnia 2020r. została powołana Fundacja Szpital Wolica. Spotkanie fundatorów odbyło się przy udziale notariusza, który sporządził akt założycielski Fundacji. Przewodniczącym Rady Fundacji został Sławomir Wysoki i zgodnie z przyjętym statutem kolejnym przewodniczącym będzie każdorazowo urzędujący dyrektor szpitala w Wolicy,  prezesem fundacji został Grzegorz Nawrocki.

Zmarł nasz rehabilitant Ś.P. Andrzej Łakomiak 3 grudnia 2020

"Nie umiera ten kto trwa w sercach i pamięci naszej"

Z ogromnym smutkiem i żalem przekazujemy straszną dla nas wiadomość. Zmarł nasz wieloletni kolega, pracownik szpitala w Wolicy, mgr rehabilitacji Ś.P. Andrzej Łakomiak. W wieku 44- lat przegrał wielotygodniową walkę z Covid-19.

Potrzebne osocze ozdrowieńców- apeluje kaliska Stacja Krwiodawstwa 19 listopada 2020

Osocze od osób, które wyzdrowiały po przechorowaniu COVID -19, jest bardzo potrzebne. Każdego dnia wzrasta zapotrzebowanie na ten bezcenny lek.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zaprasza ozdrowieńców w soboty 21 listopada i 5 grudnia do siedziby RCKiK na ulicy Kaszubskiej 9, w godz. 8.00-14.00. Osoby te po konsultacji lekarskiej będą mogły oddać osocze tego samego dnia.

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.